Yhdistyksen hallitus

yhteystiedot

Yhdistyksen hallituksen muodostavat yhdistyksen puheenjohtaja ja kahdeksan johtokunnan jäsentä. Hallitusa kokoontuu yhdistyksen toimistolla joka kuukauden 1. maanantaina klo 18.00 alkaen (lukuunottamatta heinä- ja elokuuta). Sen kokouksiin osallistuvat myös toimikuntien vetäjät ja asiamiehet.


hallitus Puhelin Sähköposti
Martti Kivioja - Hallitus0500 522147martti.kivioja@icloud.com
Erja Ylitalo - Hallitus040 5326990erja.ylitalo@gmail.com
Jyrki Lehtonen - Hallitus0400 526579jrhlehtonen@gmail.com
Tapio Ranta - Hallitus0400 535515tapio.ranta@teknoaction.fi
Tapani Hietanen - Hallitus050 369 0537t.hietsu@suomi24.fi
Ari Moisio - Hallitus040 5496648amoisio373@gmail.com
Esa Kankaristo - Pj.0400 520856kankaristoesa@gmail.com
Anne Soitamo - Sihteeri050 3633377anne.soitamo@gmail.com
Hannu Kujala - vpj.0400 920743hannu.kujala@gmail.com